kontakt.jpg
STIGMA CEVNI SISTEMI

Kontakt

Kontakt

Osebna izkaznica podjetja

Created with Sketch.

Stigma – cevni sistemi d.o.o.
Skrajšan naziv: ST – CS d.o.o. 

Motnica 8, 1236 Trzin
Pokaži pot na google zemljevidu

Davčna številka: 36645419
Matična številka: 5333741000

TRR: 0700 0000 2358 548 Gorenjska banka d.d.
TRR: 3000 0000 2392 056 Sberbank d.d.
TRR: 0230 0001 3268 257 NLB d.d.

T: +386 1 562 10 21
Faks: 01/562-10-27
Email: info@st-cs.si

NAŠA EKIPA

vrhunski strokovnjaki

z bogatim znanjem in izkušnjami iz stroke, smo vam na voljo za nasvete, nakup in sodelovanje na spodnjih kontaktih:

vodstvo

Milan Gorenc

Ustanovitelj in prokurist

Žiga Gorenc

Direktor in vodja proizvodnje

T: + 386 31 333 530
E: ziga@st-cs.si

Katja Gorenc

Direktorica in vodja komerciale

T: + 386 41 737 607
E: katja@st-cs.si

komerciala

Sandi Cukrov

Vodja prodaje

T: + 386 31 608 650
E: sandi@st-cs.si

Domen Toš

Vodja nabave

T: + 386 41 639 495
E: domen@st-cs.si

Sandra Jazbec

Samostojni komercialist

T: + 386 41 737 608
E: sandra@st-cs.si

proizvodnja

Uroš Jerman

Vodja razvoja in vzdrževanja

T: + 386 41 313 335
E: uros@st-cs.si

Marko Krivec

Glavni električar

T: + 386 41 313 334
E: marko@st-cs.si

Jure Logaja

Vodja skladišča Trzin

T: + 386 31 614 951
E: jure@st-cs.si

računovodstvo in finance

Nevenka Dolanec

Vodja računovodstva

T: + 386 31 359 388
E: racunovodstvo@st-cs.si